NOVÁ !! OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - Pátek

7:30 - 12:00 (polední pauza) 12:30 - 16:00

Sobota

8:00 - 12:00


O firmě

Historie firmy

Rodinná firma TOPENÍ TICHÝ s.r.o. je na trhu od roku 1999, kdy otevřela první prodejnu na Albrechtické ulici v Krnově. Od roku 2008 je prodejna přestěhována na ulici Sv. Ducha v budově hotelu Steiger.

Nabízený sortiment, který je neustále konfrontován s nejnovějšími trendy a technologickým vývojem si u nás můžete nejen zakoupit, ale nechat také dovést až na požadované místo určení a případně nechat odborně namontovat našimi servisními techniky. S montáží našich servisních techniků je následně spojený i záruční a pozáruční sevis k maximální spokojenosti zákazníka.Spolupráce s našimi partnery

Naše nabídka by nebyla kompletní kdybychom nespolupracovali s odborníky z různých oborů spojených s problematikou vytápění. Mezi tyto patří topenáři, plynaři, vodoinstalatéři, kominíci, elektrikáři, zedníci, revizní technici, projektanti a další.

Tyto si pečlivě vybíráme na základě dlouholeté spolupráce a prověření praxí, tak aby i po této stránce naši zákazníci dostali jen to nejlepší.

Poradenská činnost

Naše firma zajišťuje také poradenskou činnost a individuální řešení dle představ zákazníků ve spolupráci s dodavateli a výrobci topenářské techniky, aby zákazník obdržel tu nejlepší a nejvýhodnější technologii.

Spokojenost zákazníků

je pro nás tou nejlepší vizitkou a proto se snažíme vyjít každému zákazníkovi maxímálně vstříc abychom i nadále mohli zůstat jejich partnery v řešení vytápění jejich domovů.

TÝM ODBORNÍKŮ

Miroslav Tichý

Manažer/Jednatel společnosti

tel.: 603 179 088

email: info@topenikrnov.cz

Eva Tichá

Účetní/Jednatelka společnosti

tel.: 777 179 088

email: info@topenikrnov.cz